טיפים לנסיעות עסקים

הרבה אנשים אוהבים נסיעות עסקים ואף רואים אותן כהטבה, מכיוון שהם זוכים לשלב עסקים ופנאי, אבל לשם כך חשוב לדאוג שהכל יעבור חלק. אם אתם עומדים לטוס לחו"ל מטעם החברה שלכם, כדאי שתכירו את העצות שהכנו עבורכם.

 

בדקו את המדיניות של החברה שלכם

לפני שתתחילו לתכנן את הטיול, מומלץ לבדוק את הכללים, הנהלים ואת העשה-אל תעשה של החברה שלכם, בכל הנוגע לנסיעות ארגוניות. איך מזמינים טיסות? מי צריך לאשר כל נסיעה? על אילו הוצאות מקבלים החזרים? וכו'.

 

הירשמו למועדוני תעופה

האם אתה חברים בתוכנית נאמנות כלשהי? הקפידו לבדוק את היתרונות מהם אתם יכול ליהנות כנוסע מתמיד, וכיצד נקודות טיסה יכולות לשדרג את איכות הטיול שלכם. אם תצברו מספיק נקודות, תוכלו לשדרג את כרטיסי הטיסה שלכם ולקבל שלל הטבות והנחות.

 

קחו איתכם תיקי יד בלבד

כל עוד אתם יכולים, כדאי לארוז בפשטות ובאופן חסכוני. הימנעות ממעמד ההמתנה למזוודות, אשר נשלחות בבטן המטוס, חוסכת בממוצע חצי שעה בכל נסיעה. כמו כן, כך אין שום סיכוי שתצטרכו להתמודד עם אובדן מזוודה בדרך.

 

הכינו תיק נסיעות ייעודי

אם כבר תיק, חשוב לציין את החשיבות של הכנה מראש, במיוחד אם אתם טסים בתדירות גבוהה ולעיתים בצורה ספונטנית. שמרו פריטים חיוניים (כמו מוצרי טיפוח ותרופות), בתיק שיהיה תמיד מוכן לכל טיסה.

 

ארזו גם לבוש עסקי וגם בגדי קז'ואל

אמנם לא כדאי לארוז יותר מדי, אבל גם לא מעט מדי. גם אם קוד הלבוש בפגישות שלכם הוא תמיד רשמי, ייתכן שיהיו מקרים שבהם תצטרכו להתלבש גם קז'ואל. אתם אף פעם לא יודעים מתי עשויים להזמין אתכם לארוחה מזדמנת או לפעילות כלשהי.

 

קחו בחשבון את נהלי האבטחה

בדיקות אבטחה יכולות להיות קפדניות מאוד, כאשר לרוב תידרשו להוציא מהתיקים את כל הנוזלים, האלקטרוניקה ואפילו המטענים. כדי להבטיח שתעברו את שלב מעיק זה במהירות האפשרית, בדקו מראש מהם הנהלים בכל שדה תעופה.

 

ודאו כי המכשירים שלכם טעונים

טענו את כל המכשירים האלקטרוניים שלכם לפני שאתם יוצאים מהבית, ולאורך הטיול שימו לב תמיד שיש בהם מספיק סוללה. אתם אף פעם לא יודעים מתי עלולים לצוץ תרחישים שיצריכו זמינות מיוחדת.

 

טוסו ללא הפסקה

במידת האפשר, בחרו בטיסות ישירות והימנעו מעצירות ביניים. כך תבזבזו פחות זמן בנסיעות ותוכלו להגיע רגועים יותר ליעד. בנוסף, כך תהיו פחות חשופים לסיכוני כמו עיכובים, ביטולים ואובדן מזוודות.

 

השתמשו בטרקלינים בשדה התעופה

הטרקלינים מציעים חללים נוחים, חיבור לאינטרנט אלחוטי, שקעים, אוכל, משקאות, מקלחות ולפעמים אפילו ספא. הם בהחלט יכולים לשפר את חווית הנסיעה העסקית שלכם, בין אם על ידי הענקת חוויה מרגיעה לפני הטיסה, או מתן אפשרות להתעדכן. גישה לטרקלינים בשדה התעופה כלולה בדרך כלל עבור נוסעים במחלקת עסקים, אך לרוב ניתן לרכוש אותה בלי קשר.

כיצד לבחור מברשת שיניים?

כולם רוצים להבטיח לעצמם את בריאות הפה, אך אנשים לא תמיד נותנים את הדעת על מברשת השיניים ותפקידה המשמעותי בשמירה על ניקיון הפה. לא כל

מוצרים לגבר שחובה לנסות

רוב הגברים שסובלים מבעיות אין אונות מתביישים לדבר על זה. אך המציאות היא שלמעלה ממחצית מהגברים סובלים מבעיה כזאת או אחרת בתפקוד המיני. בחלק מהמקרים

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

מה חשוב לעשות בביטוח נסיעות?

בקרוב מאוד אתם עומדים לטוס לחו"ל? ההתרגשות ככל הנראה בעיצומה. ישנם לא מעט מקומות שווים שכדאי לכם לטוס אליהם כל עוד הינכם יכולים לעשות זאת.