לאכול ולאהוב

תפריט לארנב

הדבר שארנבים אוהבים יותר מכל הוא אוכל. הם אוכלים לאורך כל היום ושומרים על התאבון שלהם מפותח. האוכל מספק להם תעסוקה ועניין. כדי שישמרו על אורח חיים בריא יש לאזן את התזונה של הארנב שלך. יש הרבה תפיסות מוטעות לגבי מה האוכל המתאים ביותר לארנבים ושמירה על בריאותם.

מזון לארנבים מבוסס בעיקרו על חציר או דשא (לא טרי). חציר צריך להיות זמין לארנב כל הזמן שכן הוא כר הרעייה שלו. החציר שומר על בריאותו של הארנב ותומך בשיני הארנב שגדלות כל הזמן ומספק סיבים הנדרשים לעיכול טוב יותר.

יתר התזונה של הארנב מורכבת מירקות טריים אותם יש לתת לארנב פעמיים שלוש ביום.  בין הירקות שארנבים יכולים ואוהבים לאכול אפשר למצוא אספרגוס, כרוב ניצנים, חסה, צנון, מלפפון, תרד ועוד. הירקות, מעבר לערכים התזונתיים שבהם מוסיפים לארנבים צבע ועניין בשטח המחייה שלהם.

עוד מזון שאפשר להוסיף לארנבים כפינוק הוא כופתיות. יש לזכור שזה לא אמור להיות המזון העיקרי שלהם ולכן במידה ומחליטים לתת מהן יש להגביל לכמות של כשתי כפות ביום.

שאר התזונה לארנבים יכולה להיות מורכבת מירקות עלים טריים אותם יש לספק כל בוקר וערב. ארנבים הם אכלנים מטבעם, ולכן הם נהנים מדי יום מתערובת של מזון מסוג זה שיכול לסייע במניעת שעמום, לעודד אותם ולהפוך את בית הגידול שלהם למעניין יותר.

בין המותגים המובילים של מזון לארנבים ניתן למצוא את נייצ'ר ראביט, בריט, ליטל וואן, וורסלה לאגה, ווייט מולן, קייר פלוס, ביהפר, ויטאקראפט, DAJANA,  Vitapol ועוד.

עד אלייך

לגור ברמת השרון זה אומר ליהנות מכל העולמות. על גבול העיר הגדולה תל אביב ועדיין אווירה של כפר. גם לכלב שלך זו חוויה נהדרת – אוויר נקי ומרחבים לרוץ ולהשתולל עם כלבים אחרים. כלב שמח עושה גם את בעליו שמחים ואין מה שמשמח כלב יותר מארוחה טעימה.

יש מבחר של סוגים וטעמים של מזון מהם אתה יכול לתת לכלבך לנסות. אחרי שעשית סקר ובדקת מותגים שונים מצאת את האוכל המתאים ביותר עבורו.

כלבים אוכלים בין 100 גרם ליותר מקילו ליום בהתאם לגודלם. חישוב מהיר, במקרה של כלב גדול, מעלה שיש לקנות שק מזון של 10 קילו אחת לעשרה ימים. לא תמיד זה נוח לנסוע למרכז העיר, להתעכב בפקקים ולהיסחב עם שקי אוכל כבדים לכלבים. בדיוק בשביל זה יש את אנימל שופ שמספקים משלוחי מזון לכלבים ברמת השרון עד הבית ובזמני אספקה נוחים.

אם אתה מעוניין לחסוך זמן בהתרוצצויות בעיר צור איתנו קשר ואנחנו נגיע עד אלייך

מה את צריכה לדעת על כרית הריון?

במהלך ההיריון יצא לך לרכוש לא מעט דברים שאמורים לסייע לך לצלוח אותו. מדובר על תקופה מאוד מאתגרת, כזאת שיכולה להביא איתה אי נוחות רבה.

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

מה את צריכה לדעת על כרית הריון?

במהלך ההיריון יצא לך לרכוש לא מעט דברים שאמורים לסייע לך לצלוח אותו. מדובר על תקופה מאוד מאתגרת, כזאת שיכולה להביא איתה אי נוחות רבה.

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו