מגנטים לאירועים בחיפה

בין כל האטרקציות שהתפתחו בעשורים האחרונים סביב עולם האירועים, אין כל ספק שהמגנטים לאירועים היא האטרקציה המעניינת ביותר ובעלת הערך הגבוה ביותר, גם לבעלי האירוע ולבטח לאורחים עצמם. מגנטים לאירועים הם למעשה משטחי מגנט דקים וגמישים עליהם מודפסות תמונות מתוך האירוע. במתחם האירוע מסתובב צלם ייעודי שמצלם את האורחים על רחבת הריקודים, בשולחן, סתם בהליכה בשטחי המתחם, מייצר עבורם תמונה מחמיאה, מזכרת נעימה ומדפיס להם אותה על גבי מגנט, אותו הם יכולים לקחת לביתם, לתלות על המקרר ולהיזכר ברגעים היפים שחוו באירוע. העניין הוא שבתחום הזה יש מעט מאוד סטנדרטים, מה שמחייב אתכם לבדוק היטב ממי אתם מזמינים את השירות של מגנטים לאירועים בחיפה, או בכל מקום אחר לצורך העניין.

freepik

סטנדרטים בעולם המגנטים לאירועים

האיכות של מגנטים לאירועים נקבעת על פי שני פרמטרים מרכזיים: איכות המגנט ואיכות ההדפסה. מבחינת איכות המגנט יש כבר לא מעט טכניקות לייצור המגנטים הללו, חלקן מבוססות על משטחי מגנט עבים שנתפסים היטב על משטח ברזל, חלקן על משטחים דקים יותר שנוטים להתעוות ולנשור ממשטח הברזל עם הזמן וחלקן אפילו לא מודפסות על מגנט, אלא על נייר מבריק עבה אליו מחוברים מגנטים קטנים מאחור. ללא שום ספק, כאשר אתם מחפשים ספק שירות של מגנטים לאירועים בחיפה למשל, אתם רוצים לוודא שעובי המגנט לא יורד מתחת למ"מ וחצי, רצוי שניים. זהו הפורמט הטוב ביותר ועליו כדאי להקפיד.

הפרמטר השני כאמור, הוא איכות ההדפסה וגם פה ישנם מעט מאוד סטנדרטים מחייבים. אם אתם לא רוצים שהמגנטים באירוע שלכם ידהו אחרי שנה או שתיים, אם אתם רוצים להבטיח שהתמונה שתודפס על המגנט תהיה חיה, חיונית וברזולוציה גבוהה ואם אתם לבטח רוצים להימנע ממצב שהתמונות מתחילות להתקלף מהמגנט באופן שהופך את האירוע שלכם לזיכרון הרבה פחות טוב ממה שהוא היה באמת, אתם רוצים לוודא את איכות ההדפסה ואת זה תוכלו לעשות באמצעות קבלת דוגמאות מהספק ועיגון ההתחייבות של הספק לאיכות ההדפסה בדוגמא הנבחרת. שימו לב לעומק הצבעים, לניגודיות, לחיוניות שלהם ולחוזק ההטמעה של הדפוס על המגנט.

קל מאוד לבחור את הספק הרצוי

בישראל לא קיים בית שהמקרר שלו לא מכוסה עם מגנטים מאירועים ולכן קל מאוד לבחור את הספק המתאים לכם. כך למשל, אם אתם מחפשים מגנטים לאירועים בחיפה, תוכלו לזהות תמונות איכותיות על מקרר הבית שלכם, של חברכם או של בני משפחתכם וליצור קשר עם הצלם שסיפק את השירות באותו אירוע. המרכז להדפסת הזמנות מציע לכם את השירות של מגנטים לאירועים בסטנדרטים הגבוהים ביותר – מגנטים עבים וחזקים והדפסה בטכנולוגיה דיגיטלית מתקדמת ברזולוציה גבוהה ובהטמעה חזקה והרמטית של הצבע למשטח המגנט. אם יש לכם מגנטים לאירועים בחיפה על המקרר, שאתם מאוד אוהבים, ייתכן מאוד שהם של המרכז להדפסת הזמנות.

לאכול ולאהוב

תפריט לארנב הדבר שארנבים אוהבים יותר מכל הוא אוכל. הם אוכלים לאורך כל היום ושומרים על התאבון שלהם מפותח. האוכל מספק להם תעסוקה ועניין. כדי

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

לאכול ולאהוב

תפריט לארנב הדבר שארנבים אוהבים יותר מכל הוא אוכל. הם אוכלים לאורך כל היום ושומרים על התאבון שלהם מפותח. האוכל מספק להם תעסוקה ועניין. כדי

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו