מה קונים לאשה שתמיד מחליפה את המתנה?

צילום:freepik

החשש הגדול ביותר של גברים הוא מפני רכישת מתנה שהייתה בסך הכל די מפתיעה, מרגשת ומחדשת, אך בסופו של דבר הוחזרה לחנות. האם אי פעם תצליחו לקנות מתנה מקורית לאמא, לחברה הכי טובה או בת הזוג שלא תחזור לחנות? זה הזמן לדבר על התופעה שאיש לא רוצה לדבר עליה:

למה היא מחליפה מתנות כל הזמן?

החזרת מתנות היא תופעה מוכרת, גם אם אין לה שם אחיד. היא מאפיינת נשים בעיקר והסיבות לכך יכולות להיות מאוד מגוונות. חלק יאמרו שהן מחליפות את המתנה כי הן רוצות לבדוק מה עוד קיים באותה החנות. אחרות יודו שיש להן את אותו המוצר או דבר דומה. חלקן גם מודות שלרוב הן פשוט לא שבעות רצון ממה שקונים להן. האם אפשר להתגבר על הבעיה?

אמנם לא ערכנו סקר בקרב הרגלי קבלת מתנות וגם לא תשאלנו נשים לדעתן האישית, אך כאשר המתנה איננה חומרית אלא חווייתית, הבעיה הרבה פעמים פשוט נפתרת. האישה שתקבל את המתנה לא תצטרך להתרוצץ בין חנויות ולהחליף ומרוויחה יום כיף או דבר מה מפנק שנמדדים בחוייה ובבילוי ולא בערכם על המדף. מכל אלו יוצא גם בונוס לרוכשי המתנה, שלא ירגישו הפעם שלא עמדו בציפיה או ביכולת לשמח את אותה אישה יקרה.

רעיון א: חוויות ולא מוצרים

מתנות חווייתיות יש המון – מטיולים ופיקניקים בטבע ועד הזמנת אמן חושים או טיסה בשמי הארץ. מומלץ לחפש אחרי אטרקציות שונות, ימי כיף, ימי ספא ופינוק ואם התקציב מאפשר אז גם חופשה קצרה בארץ או בחו"ל, יום המשלב בין מספר יעדים או כזה המשלב בילוי מתמשך תחת אותו המוטיב (למשל סיור קולינרי בעיר מסוימת).

רעיון ב: מתנה בעיצוב אישי בלעדי

אם כיוון המתנות החווייתיות איננו מדבר לאישה שעבורה הם נועדו, זה הזמן לשלוף את הנשק הסודי ולהתכוונן לרכישת מתנה אישית ובלעדית, שנוצרה במיוחד עבור אותה אישה ולכן בלתי אפשרי יהיה להחליפה. כאן קיימות לכם הרבה אפשרויות והן כוללות חריטה וחיתוך בלייזר על מוצרים שונים (ניתן לחרוט הקדשה אישית או לעצב דבר מה), ליצור מודל או דגם מיוחד באמצעות מדפסת תלת מימד וגם ליצור תכשיטים מיוחדים, כמו שרשרת לאמא עם שמות הילדים או צמיד עם תאריכי חיים חשובים.

רעיון ג: בילוי בהשתתפותם של הרבה אנשים

הטכניקה השלישית למנוע את שובן של המתנות לחנות, היא לזמן את אהובת לבכם היקרה ליום בהשתתפות מלאה של חברים או בני המשפחה. זו יכולה להיות מסיבת הפתעה שאורגנה לכבודה בהשתתפות זמרים אורחים או שף מוביל, מפגש בבית קפה או מסעדה לבחירתה ואפילו יום צילומים מיוחד שבו היא תוכל לקחת חלק יחד עם כל אהוביה.

מה את צריכה לדעת על כרית הריון?

במהלך ההיריון יצא לך לרכוש לא מעט דברים שאמורים לסייע לך לצלוח אותו. מדובר על תקופה מאוד מאתגרת, כזאת שיכולה להביא איתה אי נוחות רבה.

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

מה את צריכה לדעת על כרית הריון?

במהלך ההיריון יצא לך לרכוש לא מעט דברים שאמורים לסייע לך לצלוח אותו. מדובר על תקופה מאוד מאתגרת, כזאת שיכולה להביא איתה אי נוחות רבה.

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו