קורס אנגלית למתחילים אונליין

לימוד אנגלית יכול להיות גם תהליך כיפי ומהנה במיוחד, ולא פחות חשוב מותאם אישית לצרכים ולרמת הלימוד שלכם. בכל גיל ובכל רמה תמצאו אצלנו בסי גורו מורים פרטיים מנוסים ומקצועיים מכל רחבי העולם. שיעורים פרטיים באנגלית כבר לא חייבים להיות יקרים במיוחד וכי תוכלו ליהנות משיעורים פרטיים החל מ20 שח לשיעור בלבד! בעוד שיעורים פרטיים הוכחו לא פעם ולא פעמיים כטכניקת לימוד אנגלית הטובה והאפקטיבית ביותר הרי שאם אתם מחפשים קורס אנגלית למתחילים או שיעור פרטי באנגלית – זה המקום בו אתם רוצים להתחיל.

היתרונות בשיעורים פרטיים באנגלית

סי גורו מאפשרת לכם ליהנות משיעורים מקצועיים באנגלית של 25 ו-55 דקות בהתאם לצרכים, הלו"ז והרצונות שלכם. תוכלו ליהנות מעד 3 שיעורים חינם על מנת לבחור מורה פרטי לאנגלית המתאים לכם ביותר. להלן כמה מהיתרונות של שיעורים פרטיים למתחילים:

  • ללמוד בקצב שלכם – בשיעורים פרטיים תוכלו להתאים את קצב הלימוד לצרכים שלכם, מה שחשוב מאוד במיוחד בלימוד אנגלית למתחילים.
  • המורה הוא כאן עבורכם בלבד – לימוד אנגלית למתחילים בשיעור פרטי יאפשר למורה להתרכז אך ורק בכם, שלא כמו בקבוצה בה הוא צריך לחלק את עצמו גם ליתר חברי הקבוצה.
  • הקלטת השיעורים – ניתן להקליט את השיעורים הפרטיים דרך הפלטפורמה באתר ולחזור אליהם בכל שלב.
  • לימוד מותאם אישית – תוכלו להתאים את השיעורים, החומר הלימוד ורמת הלימוד לצרכים שלכם. אם יש תחומים מסוימים שאתם אוהבים יותר – המורה הפרטי יוכל להתאים את חומרי הלימוד לתחום הרלוונטי ולהפוך את חוויית הלימוד עבורכם למהנה יותר.
  • לדבר אנגלית מהשיעור הראשון – שיטת הלימוד הטובה ביותר לשליטה בשפה האנגלית הוא לדבר אנגלית עם המורה הפרטי החל מהשיעור הראשון. תרגישו בנוח לחרוק שיניים, לחשוב ולהתאמץ מה שישפר אתכם פלאים ותוך מספר שיעורים בלבד כבר תמצאו את עצמכם מנהלים שיח ער ומהנה עם המורה הפרטי שלכם – בשפה האנגלית!

לשפר את האנגלית שלכם תוך מספר שיעורים בלבד!

רוצים להתחיל לדבר אנגלית תוך מספר שיעורים בלבד? ותרו על קורס אנגלית למתחילים אונליין והתחילו לשוחח עם המורים הפרטיים שלנו בסי-גורו.

מורה פרטי

ילד חלש

טונוס שרירים נמוך: המדריך השלם להבנת הבעיה

טונוס שרירים נמוך, הידוע גם בשם היפוטוניה, הוא מצב שבו יש ירידה בכמות המתח או ההתנגדות לתנועה פסיבית בשרירים. זה יכול לגרום לתחושת תקלה או חלשה של השרירים, מה שמקשה על אנשים לשמור על יציבה נכונה ושליטה על תנועותיהם.

נעלי נשים

מדריך מושלם: נעליים שיתאימו לכל אירוע ומצב רוח

דמיינו שאתם יוצאים מהדלת, כל צעד מקרין ביטחון, כל נפילה מעצבת את הסיפור שלכם. נעליים עושות יותר מאשר רק להגן על כפות הרגליים שלנו; הם סימני הפיסוק של סיפורי הסגנון האישי שלנו, המגדירים את הטון של פרקי חיי היומיום שלנו. בעולם שבו רושם ראשוני נוצר תוך שניות, זוג הנעליים הנכון יכול לדבר הרבה על מי שאנחנו ואיך אנחנו רוצים להיתפס. הם בעלי בריתנו הדוממים, משנים לא רק את התלבושות שלנו אלא גם את מצב הרוח שלנו, ומעצימים אותנו להתמודד עם כל מצב בקור רוח ובחן.

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות