ריצוף כפרי לבית

סגנון העיצוב הכפרי הוא סגנון הנשען ברובו על שימוש בעץ, שמעניק תחושה עצית, ריח עצי ואווירה של טבע מכל עבר. יחד עם זאת, בתחום הריצוף, דווקא ריצוף העץ, הפרקט, נחשב לפתרון ריצוף מודרני. ריצוף כפרי לבית הוא בעיקרו ריצוף שמבוסס על אבן טבעית או אפילו על אריחי קרמיקה המעוצבים בסגנון טבעי עם מרקם מיוחד של אבן טבעית, עם גוונים של אבן טבעית ועם סידור שאמנם לא חייב להיות פראי כמו בטבע, אבל בהחלט רצוי שלא יהיה אחיד, מסודר ונקי בדומה לסגנון העיצוב המודרני.

freepik

מהן פתרונות הריצוף המתאימים לריצוף כפרי?

ובכן, אם אתם מעוניינים להתקין ריצוף כפרי לבית, ישנם שני פתרונות שיכולים להיות רלוונטיים עבורכם. הפתרון הראשון הוא כמובן אבן טבעית, וישנם סוגים רבים של אבן טבעית איתם תוכלו לרצף את הבית שלכם. המאפיין המרכזי של ריצוף זה הוא השימוש ברצף הגוונים החל מקרם בז' ועד חום אדמה וכן שימור של המרקם הטבעי בשילוב עם העיבוד הנדרש ליצירת אריחים חלקים המתאימים לחללי פנים. פתרונות ריצוף אלה מתאפיינים במיוחד בחוסר אחידות כקו מנחה. ריצוף כפרי ביתי לעולם לא יתבסס על אריחים זהים באותן מידות, באותם מנחים ובאותם מרקמים וגוונים. בריצוף זה נעשה שימוש באריחים במידות שונות, במנחים אופקיים ואנכיים בצורה שרירותית, בפערי גוונים בין אריח לאריח ובאופן כללי בשימור האפקט הפראי של הטבע.

פתרונות ריצוף כפרי למרחב הביתי

אחרי שאמרנו את כל זה, בתוך הבית אנחנו בכל זאת מצפים ליהנות מריצוף חלק שנוח להתהלך בו יחפים ושלא יוצא סיכון למעידה בגלל מרקם גס מדי. את הפתרון הטוב ביותר לאיזון בין המוטיב הכפרי ובין המוטיב הביתי, אפשר למצוא דווקא בעולם הקרמיקה. הקרמיקה היא אמנם תוצר תעשייתי מלאכותי, אך כיום ניתן לייצר אותה בגוונים ומרקמים שמדמים בצורה מלאה ואותנטית את המראה הכפרי הטבעי וזה בדיוק מה שאנחנו רוצים להשיג בריצוף ביתי בסגנון הכפרי: שימור המראה הטבעי אבל התאמתו למרחב הביתי.

כדאי מאוד להיעזר במומחה עיצוב

לא בכל פרויקט ריצוף צריך ליווי של מעצב פנים, אם כי ליווי כזה תמיד יכול לעזור ולייצר תוצאות טובות יותר. במקרה של ריצוף כפרי ביתי, מדובר במרכיב הכרחי שלא מומלץ לוותר עליו. בעצם הבחירה בסגנון הכפרי יש אמירה הקובעת כי נושא העיצוב הוא חשוב מאוד בעיניכם ויש לכם מטרה מאוד ספציפית שאתם רוצים להשיג. בכדי להבטיח שאכן תשיגו אותה ושהיא תהיה מספיק כפרית אותנטית מחד ומספיק ביתית מאידך, חשוב להיעזר בגורם מקצועי שילווה אתכם בתהליך. מרכז הקרמיקה הישראלי מציע לכם, לא רק שורה ארוכה של פתרונות ריצוף כפרי ביתי בשלל גוונים, תצורות ומרקמים, אלא גם מספק לכם ייעוץ מקצועי שיאפשר לכם להשיג את התוצאה הטובה ביותר ללא מעורבות של מעצב פנים.

לאכול ולאהוב

תפריט לארנב הדבר שארנבים אוהבים יותר מכל הוא אוכל. הם אוכלים לאורך כל היום ושומרים על התאבון שלהם מפותח. האוכל מספק להם תעסוקה ועניין. כדי

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

לאכול ולאהוב

תפריט לארנב הדבר שארנבים אוהבים יותר מכל הוא אוכל. הם אוכלים לאורך כל היום ושומרים על התאבון שלהם מפותח. האוכל מספק להם תעסוקה ועניין. כדי

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו